İptal ve İade Süreçleri

İPTAL SİPARİŞLER

14.00'dan önce vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Aynı gün içerisinde vermiş olduğunuz siparişi değiştirmek veya iptal etmek isterseniz, 0546 915 99 75 - 0850 220 45 40 numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi vermeniz durumunda gerekli düzenlemeler yapılacaktır. 

 

İADE 

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, deforme olmamış, indirimli, aksesuar ve iç giyim kategorisinde bulunmamış olma şartıyla iade süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. İade işlemlerinin başlatılabilmesi için paketinizin içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz olarak doldurulup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.    İade etmek istediğiniz ürünlerin şartlara uygunluğu durumunda Web sitemizden iade talebi oluşturabilirsiniz. 

 

Tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak mail/sms bilgilendirme sağlanacaktır. İade işlemlerinde göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi sağlanır.

Kargonuzu ARAS Kargo ile

Müşteri kodumuz: 2303454551613
Kurumsal alıcı - MILLA LOJİSTİK
Cari Alıcı Adresi - CEYCEY BUTİK İstanbul / Esenyurt belirterek karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

 

* İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ ARAS KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR. 

 

DEĞİŞİM

Değişim için göndereceğiniz ürün kullanılmamış, deforme olmamış, indirimli, aksesuar ve iç giyim kategorisinde bulunmamış olma şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür. Değişim talebinizi ilk olarak 0531 345 53 28 numaralı hatta bildirmeniz daha sonrasında ;

Kargonuzu ARAS Kargo ile firma

Müşteri kodumuz: 2303454551613
Kurumsal alıcı - MILLA LOJİSTİK
Cari Alıcı Adresi - CEYCEY BUTİK İstanbul / Esenyurt belirterek karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.